Greyfurt İle Doğal Yoldan Cilt Bakımı

Reklam
Greyfurt İle Doğal Yoldan Cilt Bakımı başlığı ile oluşturmuş olduğumuz bu yazımızdada gene bitkisel sağlık uzmanımızın bitkiler yardımı ile oluşturmuş olduğu bitkisel sağlık yöntemi hakkında bilgi edineceğiz.Cilt Bakımı kategorisinde bulunan Greyfurt İle Doğal Yoldan Cilt Bakımı yazımıza yorum yazarak katılımlarınızı bekliyoruz..İşte sağlık detaylar ;


greyfurt Greyfurt İle Doğal Yoldan Cilt Bakımı

Greyfurt içeriğinde bulunan A, B grubu ve C vitaminleri ile cilde antioksidan etkisi yapıyor. Aynen bir ilaç gibi kılcal damarlardaki kanı hızlandırarak damarları hastalıklardan koruyor.

Cildin direncini artırarak zararlı dış etkenlere karşı siper görevini üstleniyor. Hasarlı serbest radikalleri onararak hücreleri yeniliyor.

Yüksek orandaki mineralleri ile cildi adeta yeniden yapılandırarak ışıltılı bir görünüme kavuşturuyor. Cilde gençlik aşısı kadar etkili greyfurtu her gün yiyin ya da ara öğünlerde suyunu için.
* Cildi besleyici ve tazeleyici bir maske için: Yarım greyfurt suyu, 1 çay kaşığı zeytinyağı, 1 yumurta akı ve 3 çorba kaşığı pirinç ununu krem kıvamında iyice karıştırıp yüz ve boynunuza sürün. 10 dakika bekletip durulayın.

Reklam

Uyarı: Bu yayındaki resim, makale ve video vs. Web'de bulunan çeşitli kaynaklardan alınmıştır. Telif hakkı tamamen kaynağa göre düzenledi. Bu konuda bir sorun varsa, buradan bizimle irtibata geçebilirsiniz.
İLGİLİ YAYINLAR
Disqus Yorumlar
© Copyright 2017 Bitki Rehberi-Şifalı Bitkiler - Tüm hakları saklıdır. - Düzenleme Blogger Eklentileri Destek Blogger