Soya ile Ağız Çevresindeki Kırışıklara Son

Reklam
Soya ile Ağız Çevresindeki Kırışıklara Son başlığı ile oluşturmuş olduğumuz bu yazımızdada gene bitkisel sağlık uzmanımızın bitkiler yardımı ile oluşturmuş olduğu bitkisel sağlık yöntemi hakkında bilgi edineceğiz.Cilt Bakımı kategorisinde bulunan Soya ile Ağız Çevresindeki Kırışıklara Son yazımıza yorum yazarak katılımlarınızı bekliyoruz..İşte sağlık detaylar ;


dudak+lekeleri Soya ile Ağız Çevresindeki Kırışıklara SonYüzünüzde burun çevresinde başlayarak ağız bölgesinde biten bir çizginin oluşmasını istemiyorsanız, doğal maddeler ve masaj ile kolayca önleminizi alabilirsiniz. Bunun için, bol bol soya ürünleri tüketin.

Çünkü bu ürünler, flavonoit olarak adlandırılan hücre koruyucu maddeler içerirler.

Bu maddeler aynı zamanda bazı bakım kremlerinde de bulunuyor. Flavonoit içeren kremleri problemli bölgelerin üzerine sürüp, 5 dakika kadar parmak uçlarınızla dairesel hareketlerle masaj yapın.

Her gün kullandığınız takdirde, 2 hafta içerisinde etkili bir sonuç almanız mümkün olacak.
Reklam

Uyarı: Bu yayındaki resim, makale ve video vs. Web'de bulunan çeşitli kaynaklardan alınmıştır. Telif hakkı tamamen kaynağa göre düzenledi. Bu konuda bir sorun varsa, buradan bizimle irtibata geçebilirsiniz.
İLGİLİ YAYINLAR
Disqus Yorumlar
© Copyright 2017 Bitki Rehberi-Şifalı Bitkiler - Tüm hakları saklıdır. - Düzenleme Blogger Eklentileri Destek Blogger